| Kifisa a întrebat:

Buna TPU! Sunt curios daca a ejacula pe fata unei persoane se considera fetish?

Răspuns Câştigător
| Hypefox a răspuns:

Este fetish

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se consideră troll.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic

| dullcat a răspuns:

Se considera, da.In caz ca vrei si tu vorbeste cu tipa respectiva, altfel va fi doar o experienta scarboasa.

| Yuki0799 a răspuns (pentru dullcat):

Na specificat niciodată că persoana respectivă e o tipăbig grin

| dullcat a răspuns (pentru Yuki0799):

Orice ar fi persoana respectiva sau indiferent cum se identifica, chestiile astea se discuta inainte.

| Giulia911 a răspuns:

Se considera umilire

| FindMyName a răspuns:

Se considera o prostie :/
Pentru ce sa ejaculezi pe o persoana.
Pe jos mai degrabă, la baie..numai nu pe fețele oamenilor, ce naiba laughing