| AndreiDum94 a întrebat:

sunt de o saptamana cu o fata si m-am bagat cu ea pe net (eu fiind plecat), ne cunoastem de o luna si i-am promis ca cand (scz.cacofonia) o sa ajung acolo o scot la o intalnire la film si vorbind despre asta mi-a zis ca vrea sa mergem separat acolo si sa ne intalnim acolo dupa aceea sa mergem impreuna acasa, de ce ar prefera sa mergem separat acolo? Asta nu am inteles.
Va rog daca banuieste cineva ceva sa imi zica pana in 21 iulie!

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Du-te separat si vezi ce iese pana la urma.

6 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru funda! big grin

| Blamely a răspuns:

Poate nu vrea să știi unde locuiește.

| AndreiDum94 explică (pentru Blamely):

Pai locuieste in fata blocului meu!

| FaraSareDoi a răspuns:

Poate e mai interesant să vă vedeți acolo...
Măcar iese cu tine. Mulțumește-te cu asta! laughing

| Flutu012 a răspuns:

Eeee.....si tu nu ai inteles!?