| BlueSkyHolyday a întrebat:

Buna TPUkiss sunt destul de comfuza.adica eram astazi afara si 2 baieti vin la mine gen"boss" sa ma intrebe cu cine stau. Un prieten de al lor foarte dragut a venit cu o fata funny si a intrebat ce ma vreti sa va combinati cu ea adica uite e chiar faian fata... apoi mai incolo ne-am dus la "dig" e un loc de langa oras si acolo erau 2 busteni fata in fata si eu m-am pus pe unul si tipul pe un bustean in fata mea. S-a ridicat de acolo si eu mi-am pus picioarele in locul lui, apoi vine imi ia picioarele se pune in fund acolo si stilul lui e de a stama cracanat asa si pune picoarele mele peste ale lui si a zis ceva gen: "daca stai comod poti sa stai asa ca nu ma deranjeaza". Am stat ce am stat apoi dingreseala l-am murdarit pe blugi siel incepe sa ma urdareasca pe mine, apoi am vreut sa ma descatle si ma ot tragea mai aproape de el! Dar ideea e ca radea in tot acest timp. apoi mai incolo a dat cu corcoduse dupa mine, din nou radea! Oare ma place? Eu il cam plac,.

Răspuns Câştigător
| engerAshU a răspuns:

Da, daca sse tinea ca scaiul dupa tine, cu siguranta te placea.

Si eu as fi facut la fel daca eram in locul lui >_<

laughing

3 răspunsuri:
| Je_1276 a răspuns:

Chiar te place!big grin... din tot ce mi-ai povestit reiese ca TE PLACE...deci faza ca arunca corcoduse dupa tine si radea, a fost super.Si atunci cand ai spus ca te tragea mai aproape de el.E un semn foarte bun.BAFTA

| maradi3 a răspuns:

Corcodusele erau coapte?happy

| BlueSkyHolyday explică:

@maradi3, nu cred, piscau tare x_x