| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

Buna TPU, sunt fata am 22 de ani si acum 2 saptamani am avut contact sexual protejat in perioada fertila, am avut greturi si dureri de burta dar am zis ca poate sa fie din cauza ca nu mancasem bine zilele acelea, saream peste mese etc. dupa aprox 12 zile am facut un test de sarcina care dupa cam 15 minute arata o liniuta foarte fada dar rozalie in acelasi timp, credeti ca este linie de evaporare sau sunt sanse sa fiu insarcinata? Mentionez ca am folosit prezervativ ( acesta nu s-a rupt )

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Care e rostul intrebarilor astea?
Este oare pentru ca nici macar nu ati folosit prezervativ?
Protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativ. Te protejezi de sarcini nedorite si de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).

| Anonim1234567891012131415 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Am spus clar ca am folosit prezervativ!