| anonim_4396 a întrebat:

sunt fată și am alta orientare sexuală.
Sâmbătă a fost ziua de naștere a unui prieten.
Și-a ținut ziua de naștere acasa unde si-a invitat doar câțiva prieteni și prietene mai apropiate.
Și era acolo o tipă, după ce s-au ocupat toate scaunele tot venea și se punea la mine in brațe.
Credeți ca exista unele semne prin care îți dai seama de orientarea sexuală a unui om?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles si logic ca DA, din moment ce respectiva fata te-a ales exact pe tine dintre toti cei care ati participat la acea reuniune. Ai putea afla mult mai multe ''informatii'' discutand in mod direct si deschis cu ea pe aceasta tema. Succes!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine stie, poate a aflat ca esti lesbi si a vrut sa te provoace, ca sa vada si ceilalti reactia ta!
Da-i pace, daca are ceva sa-ti spuna, sa vina personal sa-ti spuna, nu sa se comporte ca o ipocrita.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred ca a aflat încă, deoarece știu foarte putine persoane.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt convinsa ca ea deja stie, comportandu-se inadins asa, ca sa vada ceilalti reactia ta.

| mihai69 a răspuns:

Posibil.
Cu toții "emitem" semnale involuntar și inconştient şi unii au capacitatea de a le observa. Probabil și acea fată a reușit să „te citească".

| August99 a răspuns:

Daca e buna ce mai conteaza du-te pe ea schimba-i tu orientareawinking

| anonim_4396 explică (pentru August99):

laughing)) Asa fac

| munteanuionvictor a răspuns:

Da,bineînțeles.

| Kingdavid66 a răspuns:

Hmmm. Am și eu o prietena că tine... Poate va "inprieteniti" ce zici?

| anonim_4396 explică (pentru Kingdavid66):

Nu cred ca e o idee bună. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te-ai prins? Omul vrea sa-ti reomande o prietena, adica se recomanda tot pe el, dar de pe un alt cont happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

I don t care.