| Coockyes a întrebat:

Sunt foarte trista va rog sa nu ma luati la misto dar, povestea mea e cam stupida. Sunt cu baiat de 4 luni este coleg de clasa cu mine. Au fost mai multe discutii cum eu nu il credeam ca ma iubeste dar mi-a demonstrat de super multe ori asta dar in particular. Sincer el, nu prea a avut relatii cred ca asta este a2a sau a3a pentru el si nu vrea se pricepe. Multi imi zic ca el nu ma iubeste si mereu ma intristeaza si chiar plang pentru asta deoarece eu il iubesc ca pe ochii mei din cap. Apoi vorbesc cu el iar el imi zice sa nu mai ma iau dupa lume ca ma iubeste si ca jura ca el nu e asa in fata lumii de rusine. I-am spus daca ii este rusine cu mine, iar el a spus ca nu doar ca asta e cam prima lui relatie mai serioasa si ca nu se prea descurca. Acum este vara si el este plecat aproeape toata vacanta, deci am mai mult timp de gandire. Ce sa fac deci?

Răspuns Câştigător
| Adina_4270 a răspuns:

In primul rand, lasa gura lumii! Important e ceea ce simti tu, bazeaza-te mai mult pe sentimente, nu pe niste vorbe, care oricum te induc in eroare. Nu crezi ca acele fapte prin care te-a facut sa crezi ca te iubeste, si nenumaratele dati in care a incercat sa te impace e de ajuns sa fii sigura de ceea ce simte pentru tine? Baiatul probabil e mai timid, si asa sunt unii.Nu se deschid si in fata lumii.pana la urma, ce conteaza? Am si eu o intrebare pentru tine.tu ce simti? Simti ca te iubeste? Si gandeste-te, ca totusi sunt 4 luni, iar el continua sa aprobe afirmatia...Tu esti cea in masura sa te poti convinge de lucrurile ce acum iti sunt confuze. Bafta!

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Oh, mama... alt capat de lume laughing

| Kassandra_9578 a răspuns:

Poi... nu poti avea incredere in nimeni dar daca el te iubeste cu adevarat ce mai conteaza! Poate unii oameni sunt invidiosi pe ralatia voastra doar nu credeai ca daca ai o relatia nu trebuie sa lupti sau daca ai enorma incredere in prietenii tai ascultale sfaturile poate poate juma din ce zic ei e adevarat, dar eu cred ca daca iubirea voastra e stabila, fa ce iti spune inima!

| Kassandra_9578 a răspuns:

Funditza!

| gabipower a răspuns:

Nu renunta la el indiferent de ce zic rrestul lumii