| leo12345 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 3 luni si as vrea sa fac dragoste cu ea dar nu prea stiu cum sa o abordezthinking Niste sfaturi big grin cel mai bun dau funda!

12 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Buna.in momentul in care ajungeti intr-un cadru intim incepi sa o saruti sa o mangai sa o atingi pe sani sa ii spui cuvinte de iubire, iar daca ea iti raspunde la aceste avasuri facand si ea cam aceleasi lucruri totul porneste de la sine happysper sa iti fie de folos!

| Denyuzzu a răspuns:

Pai incearca o atmosfera romantica, intr-un loc intunecat, de exemplu, cand esti singur acasa, o inviti la un film romantic... incepeti sa va sarutati din ce in ce mai pasional si usor, usor ajungeti sa o faceti. Asta daca isi doreste si ea... Totul vine de la sine. daca o sa incepi sa iti faci planuri nu o sa iti iasa nimicwinking

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Pai ai intrebat-o si pe ea daca vrea?laughing

| alexutzaalitza a răspuns:

Ar trebui sa nu o iei prea tare si s-i vorbesti frumos sa fi romantic si totul va veni de la sine te asigur eu.

| Battery a răspuns:

Eu zic sa fii direct. Nu are rost sa te fofilezi. Spune-i ca a venit momentul sa vorbiti despre viata sexuala, ce parere are despre asta, daca e pregatita sa faca sex cu tine, etc.

| PaunCatalin a răspuns:

Depinde de foarte multe lucruri Leo happy Daca este virgina, o sa se sperie, depinde ce varsta are, depinde ce varsta ai tu, poate nu este pregatita, incearca sa nu fi prea direct, trebuie sa fiti intr-un cadru intim, unde sa nu va deranjeze nimeni, totul pleaca de la un sarut happy

| akadikPufoasa a răspuns:

Uita.te la cateva filme porno.acum fara glumahappy

| Rom_Abul_1998 a răspuns:

Ba spune-i asa: faaa hai sa tio trag vrei?

| OfutPeMata a răspuns:

Violeaz-o oh go on.

| bardac a răspuns:

Cati ani ai? Cat de des te vezi cu ea? Cum va comportati in timpul intalnirii? In functie de asta pot sa-ti dau mai multe sfaturi.

| Dayana_Marya_1997 a răspuns:

Pai vezi daca si ea vrea dupa it vine tie idei...

| Oprea_Bogdan_1991 a răspuns:

Prietena mea era virgina si dupa 3 zile i-am facut felu... big grin nu iti trebuie o abordare anume ci un loc si preludiu misto : D