| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

sunt impreuna cu un baiat de 1 an si 3 luni, il iubesc foarte mult, dar el acum recent, a inceput sa ma minta, de 2 ori s-a intamplat, cu aceeasi scuza, ma pun sa dorm, si pe cand era cu pr lui bea, si asta ma dispera, prima data l-am iertat, i-am cerut sa nu o mai faca, pentru ca o sa ma piarda, a 2 oara, i-am dat papucii, si s-a intors la mine, si nu stiu cum, dar l-am iertat, si i-am zis ca a 3 oara nu il mai iert, orice ar fi. si de atunci nu stiu ce s-a intamplat cu mine, dar nu mai am interes, ca ce face si ce nu, pentru ca ne-am mai certat ca de ce il stresez, si nu il mai las liber, am facut asta si m-a mintit, iar acum nu mai am nici un interes, nu ma mai simt fericita numai cand este langa mine, cand e departe sunt foarte trista, si fara chef de viata. si chiar simt ca il iubesc, dar nu mai e la fel, parc nu mai pot sa il alint, si sa ii spun cat de mult il iubesc. si chiar am facut multe sacrifici pentru el, si pentru a fii impreuna, dar acum nu stiu ce e cu mine. ce ar trebui sa fac/?

3 răspunsuri:
| Zozoleparfumath a răspuns:

Nu te mai gandii la rauuuu! Nuuuuuuhappy fix asa am facut si eu, si se ducea pe apa sambetei relatia. Uita ce a fost rau si gandeste pozitiv.Cand esti cu el nu te mai gand la ce a facut. bucurate de acea clipabig grin, poate esti intr-o perioada in care a intervenit monotonia.este ceva normalhappy

| andreeeeeeeeeeeeeee explică (pentru Zozoleparfumath):

Si cum sa scap de aceea monotonie?cryingcrying

| Zozoleparfumath a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Nu te mai gandii la lucruri uratehappy, ca mai rau o accentuezi.Relaxeazate si gandeste-te numai la motive de bucuriebig grinvacanta..plimbari cu el. diferite activitatihappy. Aminteste-ti de toate clipele frumoase petrecute cu el.Gandeste-te ca daca nu l-ai mai avea ar fugi pamantul de sub picioarele tale si ca altele ar vrea sa aiba ce ai tu. Bucurate ca esti iubita si nu dezamagii happy :*:*