| AlinaMilos a întrebat:

Buna,TPU.Sunt impreuna cu un baiat de 2 zile.Dar noi am mai fost impreuna odata, cam, pe 26 aprilie ne-am combinat si pe 2 mai ne-am despartit ca m-a udat cu apa.El ma place foarte mult si imi spune ca ma iubeste etc. El pe mess e dragut, vorbeste frumos, iar la scoala, e rau, injura. Oare face misto de mine? Credeti ca nu ma place? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

In primul rand nu cred ca esti pregatita sa ai o relatie, pentru ca "m-a udat cu apa" nu este un motiv matur pentru care ai abandona o relatie [si cu "motiv matur" vreau sa spun ca sunteti niste persoane cu un pic de gandire si nu de joaca]. Revenind la intrebarea ta, as incerca sa vorbesc cu el serios si sa ii explici cea ce ne-ai explicat noua. Ai putea sa il ignori sa vezi daca lupta pentru tine, sa fiti impreuna.
Succes

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Vreau sa spun ca nu sunteti niste persoane cu un pic de gandire, ci doar joaca*** scuze

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Ai observat că ți-ai comentat răspunu, nu fată mare?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Da,am observat, mai bine zis, am corectat ce am gresit scriind mai sus. PROBLEM?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Nu, dar am observat că moda ta e să dai RĂSPUNDE unde nu trebuie...

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Ai vreo problema cu asta? Daca da, intoarceti capul si uitate in alta parte daca nu iti convine. Bafta love struck

9 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

V-ati despartit ca te-a udat cu apa oh go on makes sense

| GabiRCG a răspuns:

Pai cu cine e rau? cu tine sau cu cei din jurul sau?

| AntigelMăă a răspuns:

:o.te'a udat cu apa:o?
ar trebui sa nu-l mai bagi in seamano talking
si pune mana pe carte.

| CybergShark a răspuns:

Te-a udat cu apa? Probabil aveti 8-12 ani...La varsta asta nu incerca sa-ti faci iubit pentru ca el nu te va lua in serios.