| Deea4Andreea a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de aproape 4 luni si cred ca nu ma mai iubeste asa mult.As vrea sa fac ceva ca sa ma iubeasca din nou ca la inceput.Pentru cel mai reusit raspuns dau funda si ajutatorbig grin

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Poti sa-l intrebi ce i se pare ca nu merge in relatia voastra si spuneti-va sincer unul catre altul ce va deranjeaza la celalalt, apoi trageti impreuna o concluzie sa vedeti daca se mai poate face ceva sau nu. Depinde si de compromisuri.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa il surprinzi intr-un mod placut...vezi cum reactioneaza, si in functie de reactie, actionezi si tu mai departe.

| kDogg a răspuns:

Iti recomand sa ii faci o supriza placuta happy. Gen o intalnire romantica s.a.m.d.

| Hellene08 a răspuns:

Buna! Pai draga mea Andreea cum sa te iubeasca dupa 4 luni asa "calumea", ai si tu rabdare o perioada de timp.O persoana nu o iubesti dupa 4 luni de zile ci dupa mai multe luni, ani!tongue