| b1nDerR a întrebat:

Buna TPU sunt indragostit de o fata ne cunoastem foarte bine unul pe celalalt suntem buni prieteni si ne intelegem bine de asemenea. Vorbim mult pe fb si in realitate si mereu ajungem la subiectul relatia eu o iubesc mult si chiar vreau sa fim impreuna dar nu stiu de ce mi.e putin frica... PS:avem ambii 13 ani Dar daca e sa fim impreuna cum ar trebui sa decurga relatia? MULTUMESC PENTRU ATENTIE!

Răspuns Câştigător
| marymaria99 a răspuns:

E normal sa te simti asa :3 fluturasi in stomac :3 Nu sunt cu mult mai mare decat tine si am trecut si eu prin asta. Daca amamdoi va iubiti, relatia o sa fie superba big grin. Normal ca o sa mai fie certuri mici ca in orice relatie dar nu trebuie sa-ti faci griji happy Sunteti mici si sper sa va iubiti mult big grin :3

2 răspunsuri:
| nightwish12356798 a răspuns:

CE DRAGUT! Asa eram si eu, si acum realizez ca m-am bagat cu un baiat care semana cu un tigan, avea pielea inchisa ochii capr... Ce tot spun aicia, da e normal sa simti asta pana ce prinzi curaj si o iei de mana. Daca va placeti unul pe celalalt e super, nu mai ezita si fii barbat, arata-i pustoaicei ca o iubestii si fa ceva in privinta asta. Succes!:*

| neutrino a răspuns:

Acum este timpul doar sa vorbiti, pentru a va cunoaste bine