| VFC a întrebat:

Buna TPU
Sunt indragostit de o fata o cunosc de foarte mult timp cam de vreo 8 ani
In fine sunt clasa a 7 si ea e in clasa cu mine
Azi la ora de romana profa a incheiat mediile si eu stateam cu capul pe maini si atipeam happy (era plictisitor) si cand am venit in pauza m-am dus la toaleta si ea era acolo dar stiti cum e cand va treziti sunteti asa... mai adormiti, si ea m-a strigat si mi-a facut semn sa vin la ea si mi-a zis"dar ce ai patit esti suparat? ce ai patit?" si eu i-am zis ca nu am patit nimic
dar mereu venea si ma imbratisa ma pupa... dar a cum nu mai e la fel ce ziceti?
Ma place?
Nu m ai vb asa de des pe mes dar nu stiu de ce?
ce ziceti?
daca voi ati patit la fel si ati ajuns sa ajungeti cu fata/baiatul...cum ati procedat ce ati facut, cum ati vorbit
FUNDA!

2 răspunsuri:
| D0zzz a răspuns:

Buna. Pai daca esti bun la o materie sau stie ca se poate folosi de tine ca sa copieze tema sau sa obtina un lucru anume, e posibil sa se fi comportat asa din aceasta cauza. Vezi in continuare cum sse comporta cu tine, eventual spune-i cumva ca o placi, vezi daca are aceleasi sentimente. Daca nu, las-o, sunt multe fete pe pamant. Iti urez multa bafta!winking

| Miniiii a răspuns:

Pai m-as fi purtat normal,din ce am vazut la ea/el trebuie sa fie ceva ce sa-mi fi placut,deci eu cred ca te place sau tine la tine foarte mult, cred ca te descurci sa ii mai spui cate ceva s-o mai intrebi ce face, Bafta:X