| anonim_4396 a întrebat:

sunt indragostit, sunt in clasa a 9-a A, imi place de o fata din clasa 9B, acum 2 saptamani stateam in banca in pauza a venit la mine si s-a prezentat, a zis numele ei X, iar eu numele meu Y.
Vineri a venit iar, si a zis ma prezint din nou.
Nu vine neaparat la mine, are o prietena buna la mine in clasa, de aceea.
Oare sa fie vreun semn ca se da la mine? Voi ce ziceti, m-as da si eu la ea, dar nu stiu, cum sunt la inceput de liceu sa ma dau la ea si sa nu imi iasa deloc.
Help!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Las-o pe ia sa actioneze.

| Emma30555 a răspuns:

Incearca sa flirtrezi sa comunici mai mult cu ea si daca vezi ca iti da atentie de ce nu.