| Femeia22fatalaaa a întrebat:

Buna TPU sunt indragostita de varul iubitului meu si ce e mai rau si acesta de mine spunetimi ce sa fac pls!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Varul iubitului tau poate ca te place dar nu asa mult incat sa aiba o relatie cu tine, oricum din moment ce ei sunt veri, normal ca discuta intre ei si posibil sa-ti puna increderea si fidelitatea la incercare, faci cum vrei dar sa nu iti dai cu pumnii in cap dupa ce iti pierzi prietenul dintr-o prostie care nu are nici o garantie

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla atunci cand esti copila si nici proprietatea cuvintelor nu o ai. Daca atunci cand o persoana iubeste este fericita, tu ar trebui sa fii de doua ori fericita. Totusi vezi cati veri are...

| alinagyo a răspuns:

Sfatul meu este acesta:sa te desparti de prietenul tau pentru el dar in special pentru tine.NU poti sa minti persoana de langa tine, sincer imi pare rau pentru el, nu te-ai gandit ce o sa simta? daca tu crezi ca-l iubesti(pe varul lui)asteapta o perioada dupa ce te-ai despartit si incearca sa vezi cum sta treaba.DAR SPUNE-I PRIETENULUI TAU CA VREI SA INCHEI, parerea mea, nu e deloc frumos... chiar daca te razgandesti in legatura cu varul lui tu trebuie sa-i spui pentru ca odata ce ai gandit asta inseamna ca nu mai ai sentimente fata de iubitul tau....repet este o parere nu stiu ce simti dar cum ai spus tind sa cred ca am dreptate, bafta!

| adyii a răspuns:

Cum sa fi indragosti de varul tau cumde asa tare vrei sa vb pe mes adrianuseri mai vb te ajut cumva hai