| baby_9433 a întrebat:

Sunt indragostita pana peste cap de un baiat. El este frumos, inalt, slabut, sensibil si avem aceeasi varsta.Insa eu...sunt mai grasuta...ma simt complexata.am 1, 55 inaltimea si vreo 53 de kg. el nu mi-a spus niciodata ca nu ma placa pentru ca sunt grasa. ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Treci peste acest lucru pentru ca valoarea nu sta in greutate. Arata-i ca-l placi si ca ai calitati ca si celelalte fete. Daca vrei sa scazi in greutate incearca cu alergari, abdomene si putin fitnesss simancare bazata pe lucruri ce pot fi arse usor

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beckham1 a răspuns:

Daca si el este indragostit de tine si te place pentru ceea ce esti nu cred ca il deranjeza... daca vrei te duci la sala si te tii de ea sau alergari prin parcwinking

| alexandraMihaela a răspuns:

Daca el tine la tine nu ar conta si nu credd ca la 53 de kg esti grasa... esti numai potrivita nu conteaza frumusetea exterioara ci cea interioara incearca sa-i arati cum esti tu in interior nu in exterior si daca intr-adevar doreste ceva te va accepta asa cum esti

fundita?

| baby_9433 explică:

Am uitat sa mnentionez ca eu nu pot slabi din cauza unei boli cardiace si unei mari lipse de calciusad

| Marle00 a răspuns:

Daca si el te place atunci nu vad care este problema, nu gasesc un complex in faptul ca esti putin mai plinuta. Incearca sa ai o alimentatie echilibrate, scazuta in grasimi, poti elimina painea de tot sau sa o consumi pe cea integrala, fa putina miscare, nu face rau daca ai probleme cu inima. Miscarea este sanatoasa chiar daca nu este facuta in exces. Poti incerca sa slabesti pentru tine si nu neaparat pentru el.