| printzutaw a întrebat:

Buna TPU.sunt intr-o mare dilema sunt cu doua fete cu una sunt de 5l uni iar cu alta de 2 saptamani problema ie ca au aflat una de alta sh mau pus sa aleg intre ele. spuneti-mi ce sa fac.nu stiu da l chiar tin la amundoua

9 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Stai cu cea care simti ca te iubieste poate ar trebui sa stai cu cea cu care stai de 5 luni o cunosti mai bine si poate chiar te iubeste

| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu nu-s de acord cu raspunsurile celorlalti useri, de ce il incurajati?, inseamna ca-s prea obsedate fetele alea de tine sau prea proaste? in locu lor te-as lasa in pace, si sa te faca pe tine sa suferi, asa iti trebuie, ce-ti place cu 2?, nu iti ajunge una?

| TarjaTurunen a răspuns:

Alege-o pe fata cu care te-ai simtit cel mai bine. Si daca ti la amandoua as zicee sa o alegi pe cea de 2 saptamani. fiindca mai ai multe de cunoscut la ea si meritawinking

| TarjaTurunen a răspuns:

Si intrebare intrebatoare : chiar asa de frumos esti? straight face

| LaurLS a răspuns:

Bai gigolo, eu zic sa bei un pahar cu apa.

| Pufffx a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa ramai cu cea cu care esti de 5 lunithinking pentru ca va cunoasteti mai bine si ati fost atat timp impreuna.SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat
| BrokenAngel a răspuns:

Eu cred ca daca o iubeai pe prima, nu te indragosteai de a doua. Bine, acum poate nu a fost un motiv pentru care esti cu a doua. Cred ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu fiecare, si sa observi diferenta. Dar prima te cunoaste de mai mult timp, deci ar fi un avantaj atat pentru tine cat si pentru ea. happy Succes!

| Jr_klau_1995 a răspuns:

Nu alege niciuna', si cauta alta!
Sau lasa'le pe ele sa te caute!