| ItsMatrix a întrebat:

Buna TPU~
Sunt intr-o relatie complicata.
Sunt cu ea de vreo 2 luni,ma iubeste mult, in fiecare seara vorbim la telefon,etc. In fiecare zi ne sarutam si spune ca sunt viata ei.
Ii stiu parola de la facebook si am observat ca cu un baiat vorbeste doar " ce faci fratioare, te besk ff mult, in fiecare clipa ma intreb ce faci tu oare'. ce inseamna asta? sad
Ajutati-ma!~ Dati-mi un sfat sad

Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Buna!
Uite, stiu cum e sad. Nu e usor pentru tine, asa e.
Daca spune ca tu esti viata ei si te iubeste mult, atunci tu esti singurul baiat pe care il poate iubi. Stai linistit, intre cei 2 este doar o relatie sora-frate. Asa sunt toate fetele, avem noi niste prieteni care ne sunt ca niste "frati". Uite, daca crezi ca e alta "relatie", atunci verifica-i Facebook-ul mai des, vorbeste cu ea diferite subiecte despre voi doi sa vezi cum reactioneaza, si daca nu mai poti face nimic in legatura cu relatia voastra, atunci... Merita sa te desparti tu de ea ca sa nu fii tu batjocorit si luat de fraier ca sta si cu tine si cu el straight face. Scuze ca am spus asta, probabil te-am intristat mai tare, dar acesta este adevarul :-

| ItsMatrix explică (pentru xBiiaM):

Inteleg,insa ea mereu imi spune cat de mult ma iubeste.
Nici nu stiu sa explic...
Ia-mi facebook-ul te rog :
http:///www.facebook.com/wolf.adrian.1
Ai funda.

| xBiiaM a răspuns (pentru ItsMatrix):

Iti multumesc pentru funda.
Iti voi lua Facebook-ul si daca vrei mai conversam :*.

10 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Deci ai o relatie cu o fata de 2 luni. Mentionezi si iubire, la 13-14 ani.
Ai sa razi peste 8 ani, cand esti matur de toata chestia asta.

| Alecsa11 a răspuns:

Cea mai mare greseala intr-o relatie e sa faci schimb de parole. Daca fata vrea sa fie cu tine, e cu tine. Nu sta cu tine din obligatie sau ceva de genul asta. Daca are prieteni si vorbeste pe facebook cu ei, este dreptul ei, e ceva normal, toata lumea o face. De aia exista facebook-ul, este site de socializare. Asa ca faceti bine si discutati si schimbati-va parolele si o sa vezi ca totul o sa fie mai bine.

| neutrino a răspuns:

Nu esti unic.

| ItsMatrix explică (pentru neutrino):

Ea mereu imi spune ca sunt unic pentru ea, si ca din prieteni buni am devenit iubiti.
..asta inseamna ca ma inseala?
dar vorbeste cu mine in fiecare seara, si ii pasa de mine.
sunt confuz!

| neutrino a răspuns (pentru ItsMatrix):

Inseamna ca habar nu aveti ce inseamna sa fiti iubiti!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da, ca mai sus nu esti unic.

| AngelliGina1981 a răspuns:

Ew, nu te mai uita in lucrurile ei, probabil s eintelege foarte bine cu baiatul ala, insa e o diferenta intre relatia pe care o are cu tine si relatia cu el.

| Kryswx a răspuns:

BUNA! Pai ea chiar te iubeste asa ca stai linistit si eu am un iubit si sunt cu el de 6 luni si am si un prieten f f bun care il consider ca un frate si la fel vb cu el si sa stii ca nu e nimic raw asa ca nu te mai ingrijorawinking:*papa