| anelize a întrebat:

Sunt intr-o situatie un pic cam delicata si vreau si eu in sfat de la voi daca se poate!

de curand mi-am facut un nou grup de prieteni mai exact de la revelion si printre care si un baiat pe nume Catalin!

in ianuarie si febroarie am iesit la suc cu toti am fost mai peste tot pentru ca Catalin are masina, si in tot acest timp Catalin nu mi-a sp nimic ca ar vrea sa fim impreuna sau chestii de genu asta! Si de la sf lui febroarie nu am mai iesit pe nicaieri, si de vreo 3 zile Catalin a facut rost de numarul meu de telefon si m. a intrebat de ce nu-i spun adevarul despre ceea ce simt pentru el si de ce ma ascund...Am ramas efectiv masca pentru ca mie nu-mi prea place de el si el spune ca si. a dat seama din gesturile mele fata de el. Dar problema e ca eu nu am vrut nikiodata sa ii dau ceva de inteles sau altceva pentru ca nu-mi prea place de el.Si i-am explicat chestia asta si el spune ca degeaba mai neg ca el stie ca tin la el prin gesturile mele pe care le-am facutstraight face

Problema e ca eu sunt o fire mai sociabila si imi place sa ma bag in seama cu toata lumea!

Nu stiu cum o sa mai ies impreuna cu ei... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| andreea_3169 a răspuns:

Buna,Paty!

Bate-ti si tu un pic joc de el, fa-l sa sufere:X:X:X, dar mai intai asigurate ca simte ceva pentru tine!

2 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ii spui pur si simplu ca nu doresti o relatie cu el si ca ti-a inteles gresit intentiile, vrei doar sa fiti prieteni, simplu.Nu te lega la cap daca nu te doare.Nu cred ca e asa amorezat incat sa nu inteleaga refuzul tau.

| Agentulx a răspuns:

E vrajeala probabil te-a vazut un caracter mai slab si s-a gandit sa-ti spuna asta ca nu il vei refuza chiar daca nu il placi!