| ajutor159 a întrebat:

Buna TPU sunt nou aici deci va rog sa imi raspundeti la o intrebare stiti siteul http://subiecte.edu.ro/2012/? daca da stiti downloadez de acolo la ce materie vreau testele si cu ce program sa deschid,, programul" celalalt ca am incercat cu notepad si power point dar nu merge ajutati-ma va rog dau funda sau ce e aia scuze de categorie

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Spune-mi in ce clasa esti si ti le trimit!winking

| Myst3ry a răspuns:

Trebuie sa deschizi fisieru cu Adobe Reader ca e format PDF si nu poti cu altceva.

| ajutor159 explică:

In clasa a6a sunt la geografie am nevoie de raspunsuri te rog

| Angelique a răspuns (pentru ajutor159):

Le-ai primit? ti le-am trimis prin mesaj privatwinking