| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua aici, am 13 ani si am o mica nelamurire, este dragut baiatul acesta?
http://imageshack.us/photo/my-images/21/picture002ou.jpg /

11 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Da`happy.
Oricum gusturile nu se discutawinking.
Fiecare are gusturile lui.

| Ionela78 a răspuns:

Mda,e dragut.

Răspuns utilizator avertizat
| Ancuta7878 a răspuns:

Mda... e destul de dragut. Dar nu conteaza numai cum arata. Mai conteaza cum se poarta, sufletul etc. Sper ca te-am sfatuit :*

| LoStEyEs a răspuns:

Este urat cu draci straight face Serios voi ceilalti ce vedtzi la el?! Zici ca ii un indian laughing

| stefanioneci123 a răspuns:

Nu conteaza ce credem noi conteaza ce crezi u despre el. Oricum e mai important interiorul decat exteriorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da' eu-s mai frumos decat el? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Parca ar fi bunica mea cu **** pe fata"D

| PufarinaUcigasa a răspuns:

Gusturile nu se discutawinking! Dar e dragutwinking

| scorpion12 a răspuns:

Adevarul este ca arata frumos dar important mai este si cum se comporta daca este monoton si nu te poate impresiona nu te sfatuiesc vezi si tu daca te impresioneaza cu ceva si daca te intelege in orice privinta este baiatul aproape perfect sti tu nimeni nu este perfect frumos este parerea mea :d Sti eu sunt nou pe TPU poti sa imi dai si mie o funta?

| ByUtzZaThA a răspuns:

Pai...se poarta frumos cu mine la scoala si anul asta de 8 martie mia adus un cadou fff frumos nici nu ma asteptam iar acum 1 saptamana a fost ziua mea si mia adus un cadou nemaipomenit, dar asa il stiu e de treaba este f sensibil...arata ca stie cum sa aiba grija de o fata dar stiu ca ii e rusine de asta. Ce ar trebui sa fac? sau sa ii transmit intr-un anume fel