| Lee2 a întrebat:

sunt noua pe acest site si am o problema ce ma nelinisteste:acum 2 saptamani adica sambata am fost la prietenul meu si ne'am "jucat" putin neprotejat desi sunt virgina imi este frica sa nu fi ramas gravida, el mi-a spus ca nu si'a dat drumu in mine dar vreau sa ma asigur ca nu sa inamplat nimic. Va rog sa raspundeti cat puteti de repede, multumesc.

Răspuns Câştigător
| raluca44 a răspuns:

Stai linistita.nu se intampla nimic.te asigur din propria experienta.

| Lee2 explică (pentru raluca44):

Hei Raluca imi poti lasa te rog id tau?

| raluca44 a răspuns (pentru Lee2):

Da-mi-l tu pe al tau.:*

9 răspunsuri:
| crissz a răspuns:

Daca esti inca virgina atunci sigur ca nu esti insarcinata, stai linistita!

| mimikafrumusika a răspuns:

Pai chiar daca esti virgina poti ramane insarcinata.Nu uita ca ai ciclu. Daca ceva poate iesi fi sigura ca poate si intra.Nu vreau sa te sperii, dar mai bine ai face un test de sarcina.

| IouKnowIt a răspuns:

Poi ca sa fi tu sigura cea mai buna metoda este cu un test de sarcina...si daca el nu si-a dat drumul in tine sunt sanse mici.

| KenJia a răspuns:

Off Doamne... sunteti chiar de rasul lumii. Cum Dumnezeu sa ramai gravida, daca nu si-a dat drumul il tine straight face.

| Lee2 explică (pentru KenJia):

Da dar ma refer sa nu fi avut scapari...

| alexutzaalisucu a răspuns:

Da daca esti inca virgina nu are cum.

| mashazag a răspuns:

Buna...pentru mai multa precautie poti face un test de sarcina...dar daca cum spui tu ca inca esti virgina, nu poti ramine insarcinata