| Creatza_8583 a întrebat:

:*. Sunt noua pe acest site si as vrea sa fiu primita cu caldura...Prima data vreau sa va pun o intrebare care ma macina...Deci eu sunt cu un baiat pe care il plac mult si as vrea sa il prezint alor mei.Eu am 12 ani si el are 15 credeti ca vor reactiona ok? le vor placea alegerea mea? El este un baiat bun.Adica asta e parerea mea.Multumesc si astept un raspuns complet:*

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Pentru căldură mergi la RADET, nu într-o comunitate virtuală.
2. La vârsta asta ar trebui să ai alte preocupări. Dar na... ce ştiu eu. Sunt doar un user dintr-o comunitate virtuală.
3. În lumea adulţilor, când există iubire pe bune, e irelevantă părerea părinţilor căci, la urma urmei, tu stai cu el nu părinţii.

| Sayakoo a răspuns:

C e sa iti zic depinde de situatie daca parinti tai sun intelegatori sa te lase cu un timp mai mare decat tine... mai bine asteapta sa mai cresti apoi prezintalwinking

| Crisu a răspuns:

Well, in primul rand eu spun ca esti prea mica. Si in al doilea rand si ei vor spune la fel. Nu, nu vor reactiona ok pentru ca sunt parinti, si ei nu vor ca tu sa ai un iubit de la varsta asta. Daca crezi tu ca e un baiat bun nu ne ajuta cu nimic, indiferent de cat de bun e parintii tai nu cred ca vor accepta acest lucru. E viata ta si e treaba ta ce faci, dar...

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Daca am fi un site de colorifere sau sobe te-am primi cu caldura! Dar suntem oameni[ma rog cam 6-7%] asa ca nu te astepta la asa ceva