| mara_4978 a întrebat:

Buna TPU sunt noua si am o intrebare pentru cine poate sa imi raspunda:imi place de un baiat din clasa mea si incerc sa ii spun dar nu stiu cum multumesc pentru raspunsuri va pupppp

Răspuns Câştigător
| Lylly a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa ii explici prin anumite gesturi, sa vorbesti cu el, sa il ajuti in anumite probleme, sa ii fi alaturi in orice situatie.Eu cred ca nu ar trebui sa ii spui ca il placi(sti cum sunt baietii, daca le spui o sa zica ca poate sa faca ce vrea din tine). Demonstreaza-i asta prin gesturi.Eu iti urez mult succes!

4 răspunsuri:
| ILov3Roxana a răspuns:

Cand sunteti intr-o situatie asa m-ai complicata stai langa el si o sa ai ocaziawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca crezi ca si el te place... ii spui ca il placi dar nu la telefon sau pe mess va intalniti undeva sau la scoala. Succes:*

| xANONIMx a răspuns:

Fa-ti curaj zii asa : " BA BOULE TE IUBESC!". glumesc laughing zii pur si simplu ce simti si va intelege :p Mult succes, si. bafta!
Pss: Funda?

| mara_4978 explică:

Mersi muuuuuuult pentru raspunsuri