| ιυвιтα a întrebat:

Sunt pe aici reprezentanti Avon? Oriflame? Lady's?
As dori sa devin reprezentant dar nu stiu daca pot(inca nu am buletin)
In vara fac 14 ani, chiar mi-ar placea sa devin reprezentant, daca mi-ati putea da informatii, as fi recunoscatoare!
Multumesc!
Scz de categorie!
Fundita!

6 răspunsuri:
| yoyoo221 a răspuns:

Daca vrei la avon trebuie sa semneze unul din parinti si eu am fost de la 12 ani la oriflame la fel.la, Ladys nu stiu sigur eu m-am inscris pe net.

| Aliz_5539 a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la Lady's, acolo nu conteaza varsta, daca vrei te inscriu eu, te pot ajuta, daca te intereseaza, add kolozsvarializ@yahoo.com. Ai multe beneficii, castig de 25%, eu zic ca merita...

| StephanySteff a răspuns:

Buna >big grin

| diana_5715 a răspuns:

Da sunt si eu daca vrei sa te ajut cu multe informatiii lasa-mi un mesaj

| diana_5715 a răspuns:

DA ...sunt.

AM fost la Avon ...trebuie sa dai buletinu mamei sau lu tatal tau///dar de avon m-am lasat era prea.oh go on si acum sunt la oriflame foarte multumita dar tot cu buletinul parintilor.pwpici funda?

| MihaelaElla8 a răspuns:

Sunt reprezentant Avon. Oriflame, putem vorbi in privat...pentru detalii happy