| CristinaHoran a întrebat:

Sunt topita dupa un baiat si mi-a dat de inteles ca si el ma place. Eu sunt din Bucuresti, el e din Braila si doar in vacante il vad din cand in cand. O prietena din Braila mi-a spus ca in timpul anului, se da la fetele din clasa lui.Eu nu stiu ce sa fac : sa lupt pentru el sau sa renunt?

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

smugsmug si eu is din Brailabatting eyelashes
pai na.eu zic sa renunti.Nu are rost,mai ales ca se da si la alte fete. De ce ai lupta tu,daca el nu lupta?
Pana cand vin vacantele,el mai umbla cu cine stie cate,sau cine stie, poate gasesti tu alt baiat.
Acum tu decizi:*, daca tu crezi ca nu lupti degeaba atunci lupta!happy
Succes cu baiatusmug!

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da topite mai sunteti frate toate. pe TPU numai intrebari: acum nu situ cat timp am cunoscut un baiat, imi place de un baiat, se uita la mine un baiat, iubesc un baiat.

Intrebarea mea e: ce sa va facem noi?

Duceti-va la ei, ce ne tot cereti noua pareri despre abordari? Daca nu stii cum sa faci nu esti pregatita, stai dracu in banca ta.

Disperatelor!

| Criiss16 a răspuns:

Buna.
Renunta! Relatiile la distanta nu prea merg, si mai ales daca sunt la o varsta destul de frageda, presupun ca ai 15, 16 ani, nu? Mai sunt baieti, nu doar el! Daca ai fi indragostita de el, da, atunci normal ca nu poti sa-l uiti asa de repede, dar sunt convinsa ca e doar o atractie fizica! (: Sper ca ti-am fost de folos!