| princess_8434 a întrebat:

sunt un pic grasuta prietenii imi spun ca sunt foarte frumoasa si eu cred asta dar nici un baiat nu ma ia in seama as vrea sa am un iubit ca toate fetele din clasa ele au toate un iubit;(;(;(

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut la totii, cine este interesat o relatie cu mine?suntt gay si vreau sa mi fac un iubit, cine este interesat sa ma contacteze pe id la kevinn.dennis

| BalonaşDulcee a răspuns:

Draga bombonica... nici nu stiu cum sa incephee hee Deci daca iti zic baietii ca esti frumoasa e super, dar ce fel de baieti? confused daca iti zic ca esti frumoasa de ce nu vrea nici unul sa fiti impreuna? confused

De fapt nici asa lasa oh go on nu mai lua in consideratie raspunsul meu ca nu stiu cum sa ma exprim sa-ti spun... nu imi vin cuvinte in minte sad

| Hollywood a răspuns:

E draga, nu-ti face griji esti tanara, ai destul timp sa iti faci cati iubiti vrei tongue timpul le rezolva p toate tongue dupa colt sunt ink 100 care t asteapta :X bft tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie,mie-mi plac bombonelele.alea cu lapte. vrei sa fii bombonica mea? cu lapte?