| dadaDeea a întrebat:

Sunteti draguti sa-mi spuneti ce ati face in locul meu! Vreau neaparat sa scap de un baiat i-am spus de toate dar ma streseaza intr-un! Ajutorrrrrrrrrr!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in fata sa te lase in pace, ca e sufocant, ca nu vrei sa ai nicio treaba cu el etc.
Spune-i ca ai iubit.Roaga un baiat sa se dea drept iubitul tau si sa va vada impreuna!happy

| Cosmin1I a răspuns:

Pur si simplu ii spui sa nu te mai sune sa nu te mai caute..atrage acel baiat intr-o discutie serioasa si explica-i. Poti sa ii spui ca ai deja o relatie sau ca nu vrei sa ai nimic cu el. P.S Ce i-ai spus pana acum?