| Alecsaandrra a întrebat:

Te rog sa-mi dai un sfat sad funda :*
Stiu ff bine ca fostul prieten ink mai tine la mine, ia si zis lu un baiat. vreau sa ma impac cu el si sa. l fac sa sufere, sa tina enorm la mine si pe urma sa. i dau flit. Asa a facut si el cu mine, vreau sa fim chit big grin. sunt prima fata cu care a stat cel mai mult si s. a atasat cat de cat.
Niste sfaturi cum sa. l fac sa sufere? Multumesc ENORM :*

Răspuns Câştigător
| Angelina01 a răspuns:

Ok, daca esti sigura ca asta e cea ce vrei.il poti face sa sufere facand exact ceea ce nu-i place lui. u il cunosti cel mai bine, fa numai ce il deranjeaza, cand vrea sa iesiti refuza-l, iar cel mai rau este sa cauti un motiv neintemeiat si daca vrei sa-l faci cu adevarat sa sufere da-i papucii in fata prietenilor lui.laughingte pup

3 răspunsuri:
| pissiic a răspuns:

Nu ar fi frumos happy adica daca el ti. a facut rau, tu de ce sa il faci inapoi?! are si el un suflet happy ai putea sa nu te impaci cu el, doar asa sa. l faci sa sufere.

| Christa a răspuns:

E destul sa-i spui cand te desparti de el motivul pentru. care v-ati impacat happy.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cauta razbunare ca nu o sa-ti aduca decat mai mare suferinta. E posibil ca tu sa incepi sa il iubesti din nou si sa te faca sa suferi enorm vazand ca nici de data asta nu l-ai putut pune la ''punct'', ca nu te iubeste!

Sincer, dupa fiecare despartire in care am fost, sa zicem, respinsa (mi s-a intamplat de vreo 2 ori), ma gandeam si eu ca tine sa imi bat joc de ala care ma tinea doar pentru vreme rea. Dar crede-ma ca atunci cand am avut ocazia nu am putut sa il fac sa sufere!

De ce?
Simplu, daca faceam asta, as fi fost si eu o nenorocita ca el care isi bate joc in lipsa de activitate!

Asa ca am folosit indiferenta, am cautat alt baiat mai potrivit si roata s-a intors la el: un nefericit care nu si-a gasit nici acum o iubire asa cum visa!
Totul se plateste pe lumea asta!