| Denisa76114 a întrebat:

Bună TPU, testul de sarcina îl pot face în orice moment al zilei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In principal dimineața se fac testele

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate dar este recomandabil sa-l faci cu prima urina de dimineata si numai DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, ca testul sa fie facut corect si sa arate realitatea.

| Emilian65 a răspuns:

Testul de sarcina se face dimineața.

| Madaxo97 a răspuns:

Da, il poți face in orice moment al zilei, însă pentru un rezultat mai corect, mai precis, se folosește prima urina de dimineață, pentru ca este mai concentrată.

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns:

NU,doar noaptea dupa ora 12, atunci sta sperma linistita in vagin