| userrfalss a întrebat:

Buna TPU. Rin sa mentionez ca sunt majora. Deci ieri am avut contact sexual cu iubitul meu, a fost protejat cu prezervativ, insa la inveput, inainte sa fie introdus in vaginul meu, prezervativul a fost dat jos si pus din nou(din niste motive pe care nu le pot spune aici). Dupa ce a fost pus a doua oara nu mai statea asa de bine, adica se tragea inspre varf si nu statea bine pana la baza, insa intr-un final a stat rulat pe tot penisul. Penetratrea a avut loc numai cu prezervativul pus, iar acesta nu s-a rupt deloc, insa mi-e frica sa nu fi fost vreo problema ca a doua oara nu se mai rula atat de bine nu stiu. Sunt foarte paranoica de fel. E vreo sansa sa raman insarcinata? Tin sa mentionez ca eram in prima zi dupa incheierea menstruatiei.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa de gravidie.

| Robert2526 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai, dar puteati lua totusi un alt prezervativ.

| userrfalss explică:

+ nu a terminat in prezervativ