| Larisa_3441 a întrebat:

Tot ma chinuiam sa ii spun unui baiat ca il placlaughinglaughing si a venit direct nu a mai trebuit sa ii mai spun. Da cat m-am chinuit.Fiti atenti. mi-a trimis un link cu masina viitorului tu sa pui intrebari intr-un interval de 4 minute si masina iti rasp ...si ce credeti... el raspundea la intreabrilaughinglaughing si am intrebat asa:
1.ma place...(de cine imi place mie baiatul respectiv)
2.care va fi urmatorul meu iubit(si mi-a dat 3 baieti si unul din clasa)
3. ce meserie voi avea?
4.pe ce data voi avea urmatoarea relatie?

1.nu stiu
2.3 baieti
3.stylist

laughinglaughing cum ma mai duc eu la scoala nu stiulaughing deci daca aveti mare greutate sa spuneti ca va place de...vine ideea la voilaughingm-a raspuns ca nu stie o fi un semnlaughingoare d ece nu a zis nu eu vreau sa fie cu el numai ca nu prea sa de vorba cu fetele aproape niciodata si il iubesc ft mult ce sa ii zic aculaughing?
FUNDA

3 răspunsuri:
| robertiulian a răspuns:

Nu vorbeste cu fetele deoarece cred ca este rusinos, as zice sa vorbesti cu el si sa vezi daca si el te iubeste.Bafta!

| robertiulian a răspuns:

Funda

| Roxanne_7564 a răspuns:

Imi dai si mie link`ul te roog? puppy dog eyes