| RedAppLe a întrebat:

Buna TPU...Treaba sta cam asa.Sunt indragostit nebuneste de o tipa de la mine din clasa. Ea stie deja ce simt pentru ea pentru ca vorbim in fiecare zi pe tel si eu ii spun chestii de genul "te iubesc" sau ii dau pupici etc. Bun azi am avut o discutie cu ea si eu i-am spus ca, chiar vreau sa fiu cu ea, la care ea imi spune sentimentul nu este reciprocsad. Intrebarea mea este:Ce pot face ca sa ajunga sa ii placa de mine...Va rog spuneti-mi ce sa fac. Timp nu prea am deoarece am antrenamente aproape zilnic + scoala, si e groaznic cu timpul asta ce mai pot sa fac e la scoala sau eventual in weekend.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as incerca sa ii dovedesc ca o iubesc,in cazul tau trebuie sa ii castigi increderea cu ceva, ii faci un cadou, o inviti undeva sau faci tu ceva impreuna cu prietenii sau singur sh atunci ii vei dovedi ei ca o iubesti sh poate iti va da o sansa, iar cu timpul tau ...Nuj daca veti fi impreuna iti vei afce cu siguranta timp pentru ea,sh o sa ii explici situatia ta sh ii spui ca nu ai foarte mult timp liber dar si asa o sa ai timp pentru ea,sh sigur te va intelege, iar in rest totul va veni d la sine:*, sper ca ti-am fost de ajutor>big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai converseaza cu ea si ii mai zici, daca nu da rezultat atunci nu poti face nimic.

| porto89 a răspuns:

Sfatul meu e sa renunti ca iti faci rau.din asta se spune ca e nevoie de 2 :-| trebuie sa fie reciproca treaba.imi pare rau si eu plac multe fete dar asta nu inseamna ca si ele pe mine

| publikkul a răspuns:

Atrage-i mai multa atentie. aceasta vor femeile( Fetele ) happy. 100%.
funda?
YeP

| geeooo a răspuns:

Convinge-o ca esti un baiat bun...aranjeaza-te, cheam-o afara, cumpare-i o inghetata si in final fa pasul finalbig grin

| CriSSu_5792 a răspuns:

Daca sentimentu nu e reciproc adica ei nu ii place de tine e cam nasol,adica nu prea ai ce sa faci decat sa ii demonstrezi ca ti la ea, ca o placi foarte mult, sa vorbesti cu ea