| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Treaba sta in felul urmator: eu am 16 ani si am un prieten de 18. Pana aici totul e normal,zic eu. Problema e ca scumpul meu iubit (cartof nenorocit) sta cu mine in speranta ca poate-poate reuseste sa ma prosteasca si poate ma culc cu el.
Faza e ca eu tin la el foooarte mult si nu vreau sa ma despart de el,dar nici sa-mi pierd virginitatea nu vreau. Asa ca m-am gandit sa rad un pic de el. Sa-mi bat joc de el, dar nu stiu cum sa fac asta.
Cum credeti ca as putea rade un pic (un pic mai mult) de el si sa-l las cu buza fripta?
Nu vreau sa-mi dati raspunsuri rautacioase. Vreau doar sa-mi raspundeti la intrebarea de mai sus.
Cel care imi da cel mai bun raspuns primeste fundita.
Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,simplul fapt ca existi si el te doreste fara sa te poata avea, poate fi interpretat ca si cum l-ai lasa zilnic cu buza fripta!
Serios acum.
La 18 ani,hormonii unui baiat sunt aproape imposibil de controlat si el greu se abtine sa nu sara efectiv pe tine,imi imaginez ca ai parte de o multime de povesti picante care te infurie,altfel n-ai vrea sa-l lasi tu cu buza fripta!
Spune-i clar si concis ca sex n-o sa vada de la tine,oricat s-ar chinui. Daca e dispus sa astepte pana vei simti si tu nevoia asta,bine,daca nu, sa nu mai spere.
Nu de altceva, dar chinul asta la care il supui e oricum de ajuns, e mai rau decat o pedeapsa, vei intelege candva.
Discuta cu el si nu fii rea.
happy

| Narcis2007 a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu faci asta daca nu vrei sa patesti la fel

| Liviu a răspuns:

Mie sa nu vi cu ochii umflati acasa.
Hai sa te invat eu,dar daca ti-o da la bot nu e vina mea(adica sa te bata,unde tie gandu?) Deci, il chemi la tine, te dezbraci, il exciti, dupa care ii pui hainele in brate.Si il dai afara pe usa sa se duca la panaramele lui daca vor sex.Partea nasoala, s-ar putea sa stie sa te excite si sa nu te mai poti opri laughing Partea si mai nasoala, un barbat cu oualele umflate nu prea gandeeste logic, Si s-ar putea sa te violeze.Sau sa te bata laughing Eu personal ma razbunam, in un fel mai mmm, nebun. Daca esti sigura ca vrea doar pasarica, lasa-l nu merita sa te razbuni.Nu te cobori la nivelu luiwinkingSunt alti barbati care vad mai intai ce ai in suflet, nu in chilotei(Mm, dar si acolo trebuie sa arunce o privire, nu?)

| neutrino a răspuns:

Fa-ti alt prieten si dupa putin timp spune-i actualului cartofar ca noul prieten a avut mai mult succes la tine.

| ywar a răspuns:

Eu nu inteleg un lucru simplu. Pur si simplu se bat cap in cap 2 declaratii:
1.Eu tin la el foooarte mult si nu vreau sa despart de el...etc
2.Sa-mi bat joc de el... as putea rade un pic (un pic mai mult) de el si sa-l las cu buza fripta.
Bucuria de a iubi nu se identifica cu bucuria ta diabolica de a-ti bate joc de el.
E de inteles ca la varsta ta nu vrei sa iti pierzi virginitatea (Ok!) dar nu e de inteles ca vrei sa batjocoresti pe cineva pe sistemul "baga-ti-o in chiloti"
Eu as spune ca la varsat voastra ar trebui sa aveti preocupari legate de scoala, legate de pregatirea voastra viitoare. Nu iti convine vorbeste cu el si lamureste toate astea. Nu le accepta treci mai departe si iti gasesti pe altcineva. Suntem oameni liberi.

| Alcyon a răspuns:

M-a amuzat partea cu cartoful laughing Acum serios, ce pretentii poti avea de la un pustan de 18 ani, cu hormonii in flacari? Sa te ia de nevasta? Cred si eu ca vrea sex. Toti vor sex la varsta asta. Daca simti ca nu esti pregatita pentru acest pas, stai mai bine singura.

| HueyFreeman a răspuns:

Daca nu esti gata sa faci sex, mai bine nu intrii intr-o relatie, mai ales la varsta asta. Si din cate ai scris aici, oricum nu ai altceva de oferit.

| Cristiann25 a răspuns:

Stii cum e?"Fie roata si patrata tot se intoarce ea odata!". Daca iti bati joc de el poate o sa patesti si tu altadata asa ceva si nu cred ca ti-ar placea, nu? Spune-i clar ca nu vrei si gata nu trebuie sa-l amagesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesti atat de mult incat il numesti cartof nenorocit si vrei sa iti bati joc de el doar pentru ca isi urmeaza un instinct primar, pe care il urmeaza majoritatea baietilor. In plus, nu vrei raspunsuri rautacioase, pentru ca rautatea vrei doar sa o oferi nu sa o si primesti. Esti o fata deosebita!

| Laura927 a răspuns:

Stii tu la băieți este mult mai rău decat la fete!
Daca nu vrei sa te despărți de el si vrei sa il lasi cu buza fripta, e cam greu. poate sa ajungă sa te violeze in cel mai rău caz!
Mai bine spune-i ca ai fost violată cu câțiva ani in urma laughing si asa cum tu " nu mai esti virgina " si a fost o situație traumatizantă pentru tine, nu va mai încerca sa facă sex cu tine mult timp!
Știu e cam drastic dar nici el nu este cheie de biserica laughing
Cel putin vezi si tu ce ii poate capul nu?

| stark47 a răspuns:

Cand un soarece e pre incoltit tinde sa atace pisica.
cred ca nu ar fi bine sa pui sare pe rana.
el e putin stresat in subiectul asta si nu cred ca suporta prea bine o decepie din partea ta.
daca nu vrei sa iti incepi viata sexuala insa nici sa te desparti de el, nu vad ce bun in afara de magulirea orgoliului tau propriu poate aduce micul tau joc

| ClauditaSmile a răspuns:

Eu zic ca intr-o zi cand iesi cu el sa incepi sa il exciti cat se poate de mult sa il freci chiar si la organele genitale, o sa ii fie foarte naspa ca nu a ajuns cu sex la tine.

Sau sa ii spui ca te duci pe la el sa faceti sex si sa se pregateasca si san u te mai duci

Sau sa il oftici cu poze hot cu tine sau sa te duci la el sa dormi dar intr-o zi cand esti la menstruatie si sa nu o poti face si daca e sa incerce ii dai cu sprei.

Sau te duci sa dormi la el si exista o subtanta bromura care face sa nu i se scoale. El o sa incerce sa faca sex cu tine dar nu poate sa i se scoale ca sa o introduca in tine

Daca mai vrei idei lasa-mi un mesaj