| Anonimms128 a întrebat:

Buna TPU trebuie sa-mi vina menstruatia pe 28-29 dar problema e ca mie imi venea tot timpul mai repede am avut dureri de sanii cam vreo saptamana acum nu ma mai dor, Doar foarte putin am avut sex pe data de 8 septembrie dar nu a ejaculat in mine sau pe langa vagin si ma cam sperie sa nu fie o sarcina...Dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Miruna333 a răspuns:

Mentruatia intarzie din N motive. Se pune intarziere dupa 14 zile oricum.
Din ce spui, suna a menstruatie neregulata.
Daca nu a fost contact protejat, toate sansele la o sarcina
Sau pur si simplu, pentru ca esti speriata, simti ca ai toate simptomele si totul e in capul tau
Protectie si nu vei mai avea griji