| AllleAlllexandra a întrebat:

tuturor :*!
Intr-o seara un coleg (L) m-a intrebat daca imi place de colegul ( M) si eu am zis nu si el a tot zis da lasa ca stiu eu ca il placi si sa las la o parte prostiile bla bla ..si i-am zis ca nu imi place de colegul (M) dar el a tot insistat ca da si l-am lasat balta.Dupa o zi i-a zis colegului (M) ca mie imi place de el desi eu i-am zis lui (L) ca nu imi place de colegul (M).Recunosc da imi place de colegul (M) da de cand i-a zis mi frica ca ma crede obsedata sau ceva... nu stiu ce sa fac, multe prietene mi-au spus sa fiu indiferenta si sa vad cum reactioneaza... daca intra in vorba cu mine inseamna ca poate si lui ii place de mine daca nu si ma evita atunci sa il las in pace si sa astept. ce sa fac? Va rog sa imi da-ti niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| CoKuTzA a răspuns:

Nu-i da importanta, il atragi din simplul fapt ca nu ii dai prea multa impurtanta. Eu zic sa astepti si sa vezi cum decurg lucrurile, poate e o fire timida si se baga cu tine in seama mai greu dar daca ii mai fuge privirea spre tine sa stii ca te place! big grin

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Eu cred ca ai probleme -Buburuza ce va tot ascunde-ti asa -Vb cu el si spune-i ca iti place -serios -poate si el te place -Si cred ca, colegele tale daca o sa continue cu indiferenta or sa ajunga sa isi bage morcovi in gaura la ce gandirea au -auzi indiferenta =sa il pierzi pentru alta :-p.