| 123131 a întrebat:

Uitati cum sta treaba....am vazut pe facebook o fata de care m-am indragostit si nu stiu cum sa ma bag in seama si sa vb cu ea iar apoi poate reusesc sa ma combin cu ea. Dati-mi niste sfaturi! Dau fundita la cel mai bun raspunsbig grin

2 răspunsuri:
| eusicumine98 a răspuns:

Spune-i pur si simplu "Buna. Ce faci?" Daca o interesezi ori te va intreba si ea altadata ori va deschide subiecte in continuare, deci, e usor. Atata timp cat nu va cunoasteti de la scoala sau de prin cartier sau alta parte nu vad ce sa te detanjeze daca vorbesti sincer cu ea sau daca ii spui anumite chestii, deoarece daca nu va vorbiti fata-n fata sau pe strada nu are ce sa iti faca. Si mai ales ca ea chiar daca le-ar spune prietenilor ei nu ai avea de ce sa te simti ciudat in preajma lor pentru ca nu ii cunosti big grin.
Concluzie, fii direct si sincer. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie poza falsa si sa nu te fi indragostit de... nu conteaza
Incepe a socializa cu ea si daca aveti interese comune va ve-ti imprieteni si cine stie poate si mai departe
Da mai bine nu te indragosti in jocuri, retele de socializare ca poti sa devii obsedat de acest lucru
Sper ca te-am ajutat