| anonim_4396 a întrebat:

uite asa o situatie la mine am 20 ani..cu un an in urma am intilnit un baiat de care reciprok a fost dragoste la prima vedere, intre dupa 3 luni ne-am despartit iar de atunci ne vedem practik de una doua ori pe saptamana, si acum 3 saptamini el mi-a zis ca in acest timp in care nu am fost impreuna dar ne vedeam a realizat ca ma iubeste..eu respectiv il iubesc si eu,dar oficial inca nu mi-a zis sa fim impreuna,,noi suntem impreuna dar e o relatie putin diferita,as spune libera...dar as dori ca in pofida faptului ce va urma sa-i fac o surpriza,vreau o seara romantica in doi,,, am idee cum dar nustiiu ce sa zic cum sa procedez, cine ma ajuta sa imi dezvolt imaginatia?

3 răspunsuri:
| MrsEinstein a răspuns:

Te rog, scrie corect şi nu mai folosi prescurtări.

| aryana1991 a răspuns:

Depinde de ce posibilitati dispui. puteti sa mergeti in parc sera si sa faceti dragoste la unul dintre voi acasa cu ceva lumanari parfumate niste uleiuri esential cu efect calmant insa nu exagerati ca veti adormii...

| neutrino a răspuns:

Dragoste la prima vedere e atunci cand cei doi se plac din prima vedere iar relatia lor tine ani de zile, nu trei luni.La voi este vorba de o banala aventura si voi vredeti ca sunteti originali. Nu, nu sunteti nici macar ca stai foarte prost cu gramatica, chiar daca ai 20 ani. Se poarta sexul fara gramatica. Dar vrei sa-ti dezvolti imaginatia!