| Anonimul1h a întrebat:

Un băiat din școala mea mereu îmi reacționează la postări cu ador! Eu cls 6 și el cls 7 oare mă place și de uita mereu la mine!

Răspuns Câştigător
| Andrei29A a răspuns:

Normal că te place, dacă îți dă ador la orice postare, mai ales dacă și în realitate te urmărește sau se uita insistent la tine e clara treaba

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Poate ca nu are decat emoticonul respectiv si de-aia! nu-ti fa iluzii!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te place pentru ca esti buna rau

| Violleta2022 a răspuns:

Ne poti spune mai precis cum reactioneaza el?
Iti scrie cuvantul "ador" undeva?
Pentru ca nu ai mentonat nicaieri pe ce forum postezi.
Nu poate fii Face Book deoarece FB nu are "ador" are doar "like" care inseamna "imi place" si care il poti da, simplu, ca-ti place si atat.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Nu e obligatoriu. Si eu dau 'ador' la poze de bajeti, dar asta nu inseamna ca sunt gay. O dau mai mult ca sa ii fac pe fratii mei sa se simta importanti (ca de aia exista frati de suflet)

| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Da sigur te place

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Aoleuu, acum o sa crezi ca ti-o cumparat rochie de mireasa, a rezervat restaurantul, etc. Da, probabil te place, dar iti reamintesc, nici nu ai luat examenul de liceu, asa ca stai chill si nu te avanta in "relatii" prepubertine.

Succes

| Anonimul1h explică:

Dar ce sa ii scriu prin mesaje?

| Swisher_Alex_1999 a răspuns:

Draga mea eu zic in felu urmator daca ma intelegi. te duci frumos la un magazin din comuna unde esti tu situata pe harta tarii. asa. si ceri la magazin un bic. te duci in baie unde stai tu un fundu curtii, dai cu bicu (cu partea unde sunt lamele ca poate esti proasta si nu te prinzi) pe la padurea aia de o ai tu langa gaura pana o faci clean vorba aia. te speli si tu frumos, gigea, si dupa esti gata. dupa ma suni pe mine in 3-4 ani sa vezi ce bani facem hai pupiiubi