| gasolina14 a întrebat:

Buna TPU un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. mie imi place putin de el dar este foarte scund fata de mine si i-am zis nu iar unele fete se luau de mine ca de ce nu i-am zis da. mie mi se pare anormal sa fie fata mai mare decat baiatu. oare cred bine?

Răspuns Câştigător
| shakira a răspuns:

Da crezi foarte bine... fata trebuie sa fiev mai mica de inaltime decat baiatul... fundita? p:*:*p

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi mai aveţi după aia tupeul nesimţit să vă plângeţi că bărbaţii vă iubesc doar pentru sâni şi fund.
Ţi se pare "anormal" că e mai scund decât tine? Păi ce? E vina lui?
Tu ţi-ai ales înălţimea.
Oricum, dacă gândeşti aşa, mai bine că i-ai zis "nu" căci oricum eşti doar o superficială şi sigur nu-l meritai.
Totală lipsă de respect pentru tine.

| Crisu a răspuns:

In mod normal da, dar gandeste'te bine. Tu acum te iei dupa aparentse si nu ptc. tsi se pare anormal ci ptc. nu sti ce vor spune ceilaltsi despre asta.Cantereste bine situatsia, poate ca ai dreptate si nu merge asa ptc. o sa para ca e mai mic si de varsta si o sa fie ceva gen "pampalau", dar gandeste'te bine tongue

| lyrics a răspuns:

Da...crezi destul de bine.
dar sunt cupluri in care fata e mai mare si se iubesc f mult.
ai zis ca'tsi place putin.
daca nu tii la el cu adevarat, mai bine asteapta sau cauta u pe altcineva.

| WickedBoy a răspuns:

Nu, nu crezi bine chiar delocsadde obicei asta e regula dar stii, baietii cresc mai incet si abia pe la 20 de ani o sa le depaseasca pe fete in inaltime.

Asta inseamna ca nu au dreptu la o prietena pana atunci?

Si daca a avut curaju sa te intrebe chiar daca esti mai inalta atunci poate chiar tine la tinestraight face

| bOse a răspuns:

Daca e mai scund inseamna ca e o problema? Sau tu iti faci prieten conform standardelor prietenelor tale?

| Swabia a răspuns:

Eu una n-as putea sa merg pe strada cu un iubit mai mic decat mine. Ii o chestie ce ma ingrozeste!
Nu zic lucru`asta pentru ceea ce ar putea spune oamenii cum ca aratam ridicol, ci pur si simplu ii o idee ce nu-mi place!

| fCD a răspuns:

Nu conteaza delocstraight facestraight facestraight face
Daca il placi prietenele tale aveau dreptate acum depinde daca esti una d'aia care se ia dupa toata lumea care o sa va zic ca nu va sta bine si chatterbox
Repet happy cont cat de mult il placi n'are nicio leg cu ce spune lumea sau cu inaltimea lui. poate e inalt in capu care conteaza smugsmug

| Albertt a răspuns:

We da de unde nu stii ca cand o sa aiba... 23, 26 poate o sa fie mai inalt.Nu cred ca e ceava asa anormal.

| IoNuTzzz_5978 a răspuns:

Acuma nu chiar trebuie sa fie baiatu mai mare decat fata dar daca tie nu iti place de el nu ai de ce sa te combini cu el

| maria_9636 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat care e puti mai scund decat mine cu un cap e mai scund
dar e frumos si super dragut si il plac dar nu stiu cum sa ii spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sentimentele sunt reciproce, poti sa ai si 2 m si el 1, 50, dragostea nu are limite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu is in aceiasi situatie e cu 15 cm mai mic ca mine si suntem f buni prieteni si el ma place dar eu am ales alt baiat care e mai inalt ca mine cu 20 de cm si acum stau si ma gandesc daca am facut bine... sper sa gasim amandoua calea corecta