| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Un băiat si o fata stau în pat si se uită la un film. Băiatul întinde brațul ca ea sa se sprijine pe el.El o pupă pe tâmplă si o mângâie pe brat, cât durează filmul o tine numai in brate si o pupa pe frunte, o mângâie, iar ea se ridică și el o pupă pe spate, o tine de mână si nu ii da drumul nicidecum.Ce înseamnă asta?

11 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ce dracu poate sa insemne
e iubire... pura iubire
asa se face happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta, ce s-a intamplat cu domnisoara ahtiata dupa invatat si liniste? te-ai dus in camera colegului de facultate si ai ramas dezamagita ca nu ti-a tras-o in timpul filmului laughing)) parca ziceai ce te duci la el sa inveti nu sa te uiti la filme, vai fetelor dar rau va mai curg balele dupa peniswinking

| Kaℓi a răspuns:

Depinde ce film era...

| alexutza222 a răspuns:

Ca o place.
Dar ce cautati in pat?

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca fata s-a pacalit: a crezut ca are langa ea un tanar capabil!

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca se pregatesc pentru ce va urma, sexul.

| R0R0 a răspuns:

Inseamna ca baiatul acela o place destul de mult pe fata!winking

| Staind a răspuns:

Inseamna CA COpiii din Africa ar manca aia.
Dupa mintea ta, ce poate insemna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiatul e homosexual.

| cristi10grei a răspuns:

Perversiuni sexuale! vrea sa bage mistretul in scorbura, vrea sa adape cerbul in mlastina, fata aieamare grija sa aiba cai un pervers

| AdiGC a răspuns:

Inseamna ca se schimba vremea. Orice gest trebuie sa insemne ceva?