| ncgloveintheair a întrebat:

unui baiat ii place de mine mult, bineinteles ca si mie de el, dar eu nu vreau sa iesim din cauza diferentei de varsta(8 ani). As vrea sa ies cu el dar cred ca e prea mare diferenta.ce sa fac?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai uitat sa spui cati ani ai. Nu e totuna 14 cu 22, sau altele.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Atunci stai in casa tu daca asa te deranjeaza si NU ii mai irosi timpul aiurea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul VREA SEX si NU il deranja cu ifose de gaganita ori te bagi la sex ori stai deoparte

| WaterDrop a răspuns:

Nu ai auzit de cazul Iri si Monica Columbeanu? Varsta este doar un numar atunci cand placi pe cineva cu adevarat si nu ai tu 11 iar el 50, atunci da, ar putea fi riscant sa iesi cu el laughing

| pufipo a răspuns:

Tu ştii ce te îndeamnă creieraşul să faci, nu noi..noi putem doar să te influenţăm şi cam atât.
diferenţa asta de 8 ani, pe mine mă duce la gândul ăsta: tu arăţi bine cât de cât (să prezumăm), el te place şi te-ar cam vrea pe la el prin pat.ce să faci? laughing
greu...