| Diuu25 a întrebat:

Buna TPU :*! V-am mai zis de problema cu acel baiat, ei bine aseara m-a cautat din nou zicandu-mi ca ma iubeste si ca nu are nicio treaba cu acea fata.Am incercat sa fiu indiferenta sa-i zic ca nu-mi pasa, e treaba lui ce face, si mi-a iesit. Desi el are prietena si tot mie imi zice ca ma iubeste, nu-l mai inteleg straight face. Tot ce imi doresc e sa-l uit, dar nu ma lasa. Tot timpul ma cauta si mi-e foarte greu sa nu-i raspund sad. Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Combineaza-te cu altul si asa poate iti va da pace

| neutrino a răspuns:

Baiatului i s-a pus pata pe tine, vin sarbatorile si-si doreste si el mai multe fete. Daca nici acum nu ai inteles ca un baiat foloseste cuvintele "te iubesc" drept minciunica pentru a te cuceri si pacali, atunci e bine sa faci se zice el si vei avea cateva clipe foarte fericite.

| Vix999 a răspuns:

N-ai ce sa faci decat sa te fortezi sa nu ii mai raspunzi. Data viitoare cand te cauta ii explici ca de acum incolo vrei sa-ti vezi de viata ta si spune-i ca il rogi sa nu te forteze sa iti schimbi numarul de telefon. Si gata...nu mai raspunzi la telefon, pe mess, facebook sau ce alte cai de comunicare mai incearca el.

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Cere-i sa se vada doar cu tine un timp si afla daca o face si dupa asta sigur vei sti daca e sincer.Nu are tendinte de swinger?

| sse a răspuns:

Daca nu se da batut inseamna ca tine destull de mult la tine. da-i o sansa.