| MrsBrunetzyka a întrebat:

V-am povestit de biatul acela si s-a mai intamplat acum, astazi ceva, este foarte timid si cand a fost cu fata aceea a intrebat-o prin intermediul unui biletel, deci reiese ca e fr timid. Si este nou in clasa. A venit de anul acesta. Si azi a adus o colega o revista de fete si m-am uitat la horoscop la zodia mea si la Love/ea scria asa: Vi s-au aprins calcaiele pentru un baiat nou din grupul de prieteni, in care tu trebuie sa faci primul pas deoarece el e timid! si ce scria acolo era adevarat! Si as vrea sa am niste idei despre cu as putea sa fac eu primul pas...
plss heellp!

2 răspunsuri:
| bumbam a răspuns:

Excitalrolling on the floor sa vezi ce timid o sa fielaughing) glumesc nu stiu baietii timizi odata de dau de fata devin foarte sociabili si tupeisti trae de el o sa se schimbe iti garantezwinking:p

| Uptime_7655 a răspuns:

DAca esti fata, scoate l la un suc, spune-i ce simti, povesteste despre tine, fa i o stare de confort si ajuta l sa scape de timiditate
E URATA