| Ramona2000264 a întrebat:

TPU va aduceti aminte de tipul bun care se comporta frumos cu mine, si cel golan. Se pare ca cel care se comporta frumos cu mine a reinceput sa vorbeasca cu fosta si vrea sa fie cu ea fiindca o iubeste, cu ea a stat ceva timp. si vrea in acelasi timp sa fie si cu mine.
Tipul golan mi-a spus cand eram cu celalalt tip la plimbare separat " o sa iti para rau ca l-ai ales pe el in locul meu, dar o sa fii cu mine dupa el iti garantez ".
Acum acest baiat cu care sunt, tine la mine, dar mai mult la fosta care e plecata in alta tara. Deci nu se pot vedea. Dar in cateva luni ea o sa vina aici si atunci eu o sa fiu data la gara. cum am zis ca imi place tipul golan, dar m-am atasat de prietenul meu mult si imi vine sa plang.
Ce sa fac? Ma inseala, dar nu vreau sa ne despartim crying!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Pai daca nu vrei sa te desparti, taci si suporta. Alta varianta nu ai. straight face
Ce prostie...ma fata ma, de ce te lasi calcata asa in picioare? Cum adica, tine la tine dar tine mai mult la fosta? Daca tine mai mult la fosta NU mai ai ce sa cauti cu el. Pierzi timpul aiurea si iti garantez ca daca aia se intoarce.tu ramai cu buza umflata.
Si sunt de acord cu neutrino : o inseala pe ea, nu pe tine.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te inseala pe tine, o inseala pe ea.

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu ii lasi pe amandoi in pace?

Si sa iti gasesti unul care are calitatile dorite de la ambii?

| Ramona2000264 explică (pentru cristimihailov):

Exact asa am facut, i-am lasat in pace cu toate ca tipul mi-a zis ca tine la mine, i-am zis sa ramana cu aia. Va multumesc la toti pentru sfaturi big grin!

| Dariusuu a răspuns:

Cand vei invata ca nimic nu-ti apartine?

Da-i libertatea de care are nevoie si lasa-l sa alega pentru binele lui.
Nu stiu ce fel de fata esti dar daca vezi ca te inseala atunci e clar ca trebuie sa pui punct relatiei.