| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va cer si eu parerea voastra mie imi place de colega mea de banca eu nu stiu sigur daca ei da... din clasa ea cu o colega cel mai mult de mine se amuza adica fac glume sun glumet cu ea ii spun bancuri ma port frumos si ii ascult toate intamplarile. Mie ca daca o intreb sau ii zic sa nu ma fac de toata cacaoa in clasa. Voi ce parere aveti sa incerc?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pup-o asa in gluma, mai pe gura, si vezi daca ii place, dar sa nu fie in timpul orelor.

| thenewshit a răspuns:

Joaca diverse jocuri cu ea in care sa iti dai seama daca e atrasa sau nu (jocuri intime). Si in caz ca nu e poti sa o faci sa se simta atrasa.

| dupdap a răspuns:

Am uitat sa mentionez am mai fost cu ea si am ajutat-o si o ajut cu tot ce pot.