| Demongo a întrebat:

Va rodlg sa cititi tot mesajul.Am 15 ani si imi place foarte mult de o fata tot de 15, dar nu stiu daca ei ii place de mine, spunea ca eu sunt cel mai de treaba coleg din clasa, tot vroia sa faca poze cu mine la bal,. odata ma uitam pe geam iar ea a venit si m-a intrebat ce fac, iar eu am raspuns ca bine si am luat-o de mijloc cu o mana pentru a ne uita amn2 pe geam insa cand i-am dus mana pe la spatele, atunci ea m-a imbratisat. nu stiu ce sa zic daca ma place sau nu si vreau parerea voastra ..nu au fost doar lucruri bune.eu am invitat-o la bal ca si
partenera mea iar ea a zis ca se mai gandeste si imi spune insa nu mia mai zis nimic. sunt cam confuz sad.ea este o fata frumoasa care multor baieti ii place de ea iar eu sunt asa si asa ( in viziunea mea ) voi ce ziceti? ma place sau nu? si cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Eu zic ca te place dar nu vrea sa recunoasca ar fi cel mai bine sa vorbesti cu ea sa ii spui ca o placi. Si daca va rade intr-un anumit fel inseamna ca te place.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, eu cred că te place, în cel mai aiurea caz, te consideră simpatic ca prieten. Ar trebuii s-o întrebi. Invit-o undeva la un suc, şi discutaţi.

| neutrino a răspuns:

Ce bine ar fi sa o intrebi pe ea!

| dragos9234 a răspuns:

Te place dar este cam timida cred.
Incearca sa faci primul pas.

| Crishulinaaa a răspuns:

Păi fetele sunt foarte complicate. la fel și băieții. Momentan voi sunteți prieteni. Dar e posibil să aibă o atracție fața de tine happy Bine ar fi să te duci să îi spui ceva. să faci tu primul pas happy Fi bărbat și preia controlul! Baftă :*