| Rahelaela a întrebat:

va rog ajutati-ma!
De vara trecuta am iesit un un tip care imi e vecin.si am continuat un timp.dar nu eram impreuna.Anu asta in iunie m-am combinat cu un baiat.Iar vecinul cu care am iesit a devenit gelos..si a incercat sa ma desparta de prietenul meu. dupa o luna Adi(vecinul) a inceput sa iasa cu o fata de varsta mea.iar acum eu m-am despartit de baiatul cu care eram.Adi iese inca cu tipa respectiva.credeti ca,daca ii spun ca nu mai am prieten, este vreo sansa sa iesim iar? pentru ca tin foarte mult la el.si nu vreau sa il pierd. vreau sa revenim la normal cum era inainte.sa iesim sa povestim sa ne simtim bine.eu in prezenta lui si el in a mea

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

Bună.

După ce i-ai făcut speranţe mai ai tupeul să îl vrei înapoi? Obişnuieşte-te cu ideea că ai greşit şi că l-ai rănit când te-ai combinat cu altu'. Cere-ţi scuze, spune că eşti singură şi că vrei să te ierte. Dacă o să te ierte, nu o să vrea să fiţi împreună şi clar nu o să mai vrea să mai ieşiţi. Sau dacă vrea, nu o să mai fie cum era odată.

5 răspunsuri:
| Floricikmov a răspuns:

Pai incearca sa-i spui daca el s-a implicat in relatia ta atunci cred ca simte ceva pentru tine si acum ca iese cu o alta fata poate o face pentru a te intrista pe tine si pentru ati intoarce foaia cum ai facut-o si tu cu el. Sfatul meu este sa-i spui exact si sincer. Succes! Vezu ce iese incercarea moarte n-are. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!

| Rahelaela explică:

Vad ca e pus cu ea in relatie...si o prietena l-a vazut cu tipa... sper aa mai am vreo sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia asta nu-i reala, iti pierzi timpul.

| neutrino a răspuns:

Spune-i, nu ai ce pierde!

| xCriis a răspuns:

Cand te-ai combinat cu alt baiat, nu te-ai gandit ca ti la Adi si ca nu ai vrea sa-l pierzi?! Cum te simti tu, s-a simtit si el cand a auzit ca el este pe locul 2 de cand a aparut Adi. happy Este greseala ta!