| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Va rog daca imi puteti spune ce se intampla, ca eu nu inteleg nimic happy
Deci fosta mea BFF care acum a devenit crush tongue a aflat de asta.
De cand a aflat tot vorbeste cu prietenele ei despre alti baieti in preajma mea.
Vinerea trecuta m-a pupat pe obraz apoi s-a dus la celalalt tip pe care o place, mai mare cu un an si l-a pupat si pe el doar ca sa "imi faca in ciuda" Dupa asta vine si se aseaza langa mine, apoi ma intreaba daca sunt gelos -_-
Acum mai nou ii spune "iubi" cand vorbeste despre el chiar daca BFF-ul meu care e prietena cu ea zice ca atunci cand vorbesc ele zice ca nu il suporta...
DEEEEEECIIIIIIIII
Ce naiba incearca sa faca? rolling on the floor
Si tot insista cu intrebarea "esti gelos?" si chestii de genu'
Funda big grin

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Asa fac fetele, am mai intalnit cazuri. Nu te astepta sa intelegi, nici macar o fata care face asta nu iti va raspunde concret, maxim ce vei auzi e "aaa, deci esti gelos?". Cel mai bine spune-i ca te-ai cam plictisit sa fii intrebat daca esti gelos si spune-i cu mult tupeu ca vrei sa fiti impreuna, nu ezita, n-ai nimic de piedut. Daca accepta (si probabil o va face) bine, daca nu sunteti amici. Unele fete vad gelozia ca simbol al iubirii, ceea ce e o prostie parerea mea.

| Kira5854 a răspuns:

Fosta ta e pitipoanca. Prietene imi pare rau sa iti spun, dar pe langa faptul ca e pitipoanca, probabil e si imatura si instabila. As spune sa cauti o fata care stie ce vrea de la viata, de la ea si de la un tip si care nu incepe cu joculete d-astea.

| Stephanie20 a răspuns:

Pur si simplu se joaca cu tine intr-un mod ciudat. 'esti gelos' sunt 2 variante mari si late face asta ca n-are ce face sau tine la tine. Asta doar tu o poti aflaa daca te iubeste sau nu ..intreband-o.
Bafta