| b342 a întrebat:

TPU!

Va rog din INIMA sa ma ajutati! Cand deschid messengerul, desktopul, si restul devin asa: http://i.imgur.com/ortYI.png

Ce se intampla? atunci cand inchid mess`ul, isi revine.

Plss, help! >.<
[ Imi pare rau ca am mai pus intrebarea, dar chiar vreau raspunsuri :-

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Pai cand deschizi messul 32 de biti se schimba in 16.
cauta versiunea 9 sau 10. messenger 11 e clar ca iti face probleme

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Sa f**utlaughingReistaleaza mesu'

| b342 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri! >big grin

| Anduuu a răspuns:

Nu stiu care poate fi cauza dar te sfatuiesc sa iti downloadezi alt mess, preferabil 10 si sa iti instalezi un antivirus bun! Este clar ca mess-ul are ceva!

| Rapture a răspuns:

Ce e frate in background'ul ala?

| just99me a răspuns:

Click dreapta... properties...setings si de la less dai la morewinking