| ღLaviღ a întrebat:

Buna TPU
va rog eu urgent sa ma ajutatii va rogg eu multt
deci o prietena asa zisa are o prb ca vederea si azi la poarta eram eu si inca o fata si un baiat foarte minkinos ea a trecut si acel baiat a ziss ca e urata ca are ochii iaai prea uratii si eu i-am luat apararea si i-am zis ca toti suntem frumosi in felul nostru si apoi eu am placat la ziua unei priatene verisoare si el i-a spus acelei fete ca eu m-am ras de ea ca e urat i ca are ochii aia prea urati si apoi m-am intors acasa si mi-a zis o fata ca vrea mama fetei cu probleme ca vrea sa ma bata si eu am luat-o p mamaiee si -m-am dus la ea si fata aceea a inceput sa ma dracuie si eu i-am dat o palma si am tras-o putin de par apoi a venit maikasa si m-a tras si ea de par si a inceput sa ma jikneasca!
si akel baiat era acolo si radea
apoi eu am plakat si ma simt rauu nu stiuh daca sunt eu de vina?
va rog un sfat imi e teama ca mama fetei sa ma bata din nou eu aram buna priatena ca ea dar ea s-a dovedit a nu fii!

Va rog eu multt detoto n sfata

Răspuns Câştigător
| Anonima568 a răspuns:

Incearca sa ii spui fetei acelea ca nu tu ai ras de ea. si nu vad dc sa te bata. ce iai facut ...nik parca ai omorato laughing ( eu i-am spart capul unei fete in bataie si nu mi-a zis nimic masa ) inseamna ca mama prietenei ( foste ) este foarte mahalagioaica si ar trebui sa te feresti de astfel de persoane. incearca sa o eviti, daca ea este pe strada tu o iei pe alta strada, ca sa nu te observe. poate va uita si te va lasa. daca nu du-te cu tatal tau la ea si zi ca daca nu te va lasa in pace, hm. nu stiu o ameninti si tu ca depui plangere. sper sa te lase happy

6 răspunsuri:
| George2000_6958 a răspuns:

Proasta aia de prietenăta e...Adica ea il crede pe băiaul ăla decat sa te creada pe tine. Tiaș propune sa no mai bagi in seama sau daca te prinde mama fetei ii explici totul cum neai explicat tu acum si daca nu te crede spune-i ca nu te merita...

| Diana1d a răspuns:

Ba da tu esti certata rau cu limba romana!

| pretty_9822 a răspuns:

Eu cred ca la ala ii place de tine si nu stie cum sa se bage in seama cu tinehee heepe bune!

| ღLaviღ explică:

Ms multt dar mama fetei chiar e o mahalagioica
adica nu stiuh darr am auzit ca kik cand ma vee pe la poarta pe la ea ma batelaughing
Asta`y femeie?
Spuneti si voi?

| Anonima568 a răspuns:

Thx pentru fundita >big grin

| ღLaviღ explică:

Aaa nu dar cu faata aceea m-am intalnit dar cu mama nu si ea nu mi-a zis nmcc